PRZEPISY

NAJLEPSZE MIEJSCA NA WEEKENDOWY BRUNCH W RZYMIE

NAJLEPSZE MIEJSCA NA WEEKENDOWY BRUNCH W RZYMIE

 

Bardzo poważne pytanie, czy brunch w Rzymie istnieje?
Nie zrozumcie mnie źle, uwielbiam tradycyjne włoskie śniadanie, ale jako Amerykanin, mój pomysł na dobry poranek – to brunch. Dla tych, którzy nie wiedzą, brunch to zasadniczo śniadanie serwowane między śniadaniem a lunchem zazwyczaj od około 9:30 do 16:00 głównie w weekend. Ta amerykańska tradycja ma na celu dać zrelaksowany, późny początek dnia, łącząc ludzi przy naleśnikach, jajkach, bekonie lub kiełbasie, z filiżanką kawy (kawy z filtrem) lub soku pomarańczowego. Od czasu przeprowadzki do Rzymu znalazłem to trudne do zdobycia.

Na szczęście, po kilku badaniach, znalazłem te 5 restauracji, które oferują niesamowity brunch w Rzymie.

theromanfoodie.com

Homebaked
Homebaked brunch w Rzymie Jeśli szukasz śniadania / brunchu w Rzymie, który ma tradycyjny amerykański brunch, to jest to idealne miejsce dla Ciebie!

Znajduje się w obszarze Trieste w Rzymie, możesz uzyskać naleśniki, jajka, bekon, kawę z filtrem wśród innych spektakularnych posiłków. Z piękną zniżką studencką i fenomenalnym menu, ta restauracja nie łamie banku i jest właśnie tym, czego potrzebujesz, aby uzyskać mały kawałek domu (jeśli jesteś ze Stanów Zjednoczonych). Homebaked jest szeroko popularny wśród studentów za granicą i oferuje urocze siedzenia w pomieszczeniach, aby wypić kawę i uczyć się. Jakby Homebaked nie było wystarczająco fajne, jeśli nie widzisz czegoś, co lubisz w menu, zrobią to dla Ciebie, biorąc pod uwagę, że mają składniki w magazynie. Menu jest wypełnione daniami nazwanymi po klientach, którzy złożyli danie razem.

Położenie: Via Fratelli Bonnet, 21, 00152 Roma RM | Godziny otwarcia: Poniedziałek-czwartek: 8:00-18:00, piątek/sobota: 8:00-16:00, niedziela: 10:00-15:00 | Cena: €- €.

Sweet King
Sweet King brunch w RzymieTa restauracja oferuje zarówno włoskie i amerykańskie opcje żywnościowe, ale przede wszystkim niedzielny brunch! Ich „Słodki bufet” oferuje pączki z ciemnej czekolady z kremem i lukrem truskawkowym, gofry i naleśniki z nutellą, świeże owoce, muffiny, wegańskie pełnoziarniste ciasto serowe z jagodami i wiele więcej! Jeśli masz słodkie zęby i szukasz brunchu w Rzymie, Sweet King ma twoje imię na całym świecie!

Z taką swobodną, otwartą i przyjazną atmosferą jest to jeden z najlepszych bufetów śniadaniowych w Rzymie. Sweet King jest tak przytulny i uroczy, że koniecznie trzeba tam pójść.

Położenie: Via Asmara 64, 00199 Rome, Italy | Godziny otwarcia: Niedziela: 10:00-15:30 | Cena: € – € €.

The Bakery House
The Bakery House brunch w RzymieThe Bakery House brunch składa się ze śniadania w stylu amerykańskim, na które składają się jajka i bekon, omlety z szynką i serem, naleśniki, tosty francuskie, bajgle i kanapki. Ważne jest, aby wiedzieć, że Bakery House jest niezwykle popularny i najlepiej jest zadzwonić wcześniej, aby zarezerwować stolik, aby nie czekać tak długo. Niemniej jednak, jest to soooooo warte!

Kiedy poszłam, zamówiłam wegańskie naleśniki z bananem i nutellą z karmelową kawą mrożoną i byłam w niebie. Mój współlokator zamówił Brunch Omelet, który został wykonany z gotowaną szynką, grzybami, serem i cebulą ze słodkimi ziemniakami na boku. Wyglądało to nadzwyczajnie.

„Godzina 'brunchu’ to tradycyjne amerykańskie doświadczenie” – The Bakery House

Położenie: Piazza Istria, 00198 Rome, Italy | Godziny otwarcia: Sobota/niedziela: 9:30-16:00 | Cena: €€- €€.

Rec 23
To miejsce jest nieco inne, ponieważ jest to właściwie winiarnia i restauracja. W weekendy jednak serwują brunch. Rec 23 ma restaurację w stylu bufetu znajdującą się w Testaccio, która serwuje wszystko od tradycyjnych amerykańskich naleśników po włoski brunch z ciastkami, warzywami i makaronem. Oczywiście kawa i sok pomarańczowy są wliczone w cenę.

d. Będą mieli wszystko, czego szukasz i jest bardzo przystępny w stosunku do innych bufetów arou

nd Rome. Pamiętaj, że Rec 23 jest również otwarty każdego dnia tygodnia od 6:00pm-1:00am, ale godziny brunchu są 12:30-4:00pm tylko w weekendy.

Położenie: Piazza dell’Emporio, 1-2, 00153 Roma RM | Godziny otwarcia: Sobota/niedziela: 12:30-16:00 | Cena: €16.50

La Veranda
La Veranda – brunch w Rzymie

La Veranda ma dość zróżnicowane opcje brunchu w zależności od ceny i preferencji żywieniowych. Ich głównym brunchem jest:

Big Brunch – za € 29.00, dostaniesz chleb, masło i dżem, kanapkę z rostbefem, pomidorkami cherry i sosem chrzanowym, omlet z marchewką, soczewicą, rukolą i serem pecorino, ziemniaki Hasselbach z bekonem i serem topionym , naleśniki z podwójną czekoladą, bananem i karmelizowanym jabłkiem, cytrynowy tort bezowy, amerykańską kawę i sok pomarańczowy. Tak dużo jedzenia!

Lekki Brunch – za 20,00 € z podobnymi artykułami spożywczymi mniejszą ilością. Jeśli jesteś wegetarianinem, za 26,00 € możesz mieć te same opcje co „Big Brunch”, z tym że jest on dostosowany do diety wegetariańskiej, więc bez mięsa. Dodatkowo, jest też opcja brunchu dla dzieci, więc na pewno znajdzie się coś dla całej rodziny.

Położenie: Borgo Santo Spirito, 73, 00193 Roma RM | Godziny otwarcia: 11:30 do 15:00 |Cena: €-€€€.

źródło: https://theromanfoodie.com/rome-food-blog/weekend-brunch-in-rome/

 

Redakcja
the authorRedakcja

Dodaj komentarz