PRZEPISY

NOWY COCKTAIL BAR W RZYMIE – PEAKY BLINDERS

NOWY COCKTAIL BAR W RZYMIE – PEAKY BLINDERS

 

Nocna scena Rzymu znana jest z retro, stylowych i nieco ekskluzywnych barów koktajlowych, które oferują jedne z najlepszych drinków w mieście. Jednym z najnowszych dodatków i wciąż nieco ukrytym klejnotem w Rzymie jest Peaky Blinders. Ten spokojny bar w stylu vintage z brytyjskim wystrojem został zainspirowany serialem Peaky Blinders na Netflixie i powołany do życia przez właścicieli z zamiłowania do wysokiej jakości, unikalnych drinków, które są starannie przygotowane dla Twoich kubków smakowych i nastroju chwili.

theromanfoodie.com

Historia Peaky Blinders

Cocktail bar w Rzymie – założyciele Peaky BlindersAndrea i Igino po raz pierwszy spotkali się na uniwersytecie w Rzymie. Życie poprowadziło ich w różnych kierunkach, ale kilka lat później ich drogi znów się skrzyżowały w Londynie. Tam podzielili się swoimi nadziejami i marzeniami, aby otworzyć własny bar z powrotem w Rzymie. Szybko do przodu do czerwca 2017 roku i ich marzenia się spełniły, ponieważ otworzyli bardzo pierwszy bar Peaky Blinders Roma na Via dei Cartari 7.

Niezależnie od tego, czy szukasz drinka z przyjaciółmi po kolacji, czy gdzieś, gdzie można świętować specjalną okazję, Peaky Blinders będzie #your2ndhome.

Menu koktajlowe

cocktail bar w rzymieBędziesz miał trudność z wyborem jednego z ich współczesnych koktajli z brytyjską inspiracją. Każdy napój ma dziwaczne nazwy, takie jak „Victoria & Albert” i „English Rose”.

Jak podają na swojej stronie internetowej:

Nasza filozofia streszcza się w skrupulatnym badaniu składników, dbałości o surowce i solidnej ekspertyzie personelu w celu stworzenia smakowej i marzycielskiej percepcji tego, co chce reprezentować lokalny: Anglię, angielski Vibe i stały punkt na doskonałości „Fine Drinking”.

Nie jesteś pewien, co Ci się spodoba? Porozmawiaj z barmanem, a on z przyjemnością poleci Ci coś lub nawet wymyśli coś specjalnie dla Ciebie!

Catering
Peaky Blinders oferuje niesamowite usługi cateringowe, wykonane ze świeżych i lokalnych składników. Co najlepsze, obsługują również wegetarian i wegan!

Szczególnie podobały nam się ich crostini z ciecierzycy, bazylii i cytryny, świeża sałatka z farro, parmigiana di melanzane, lasagna oraz pyszne tiramisu i brownie! Co za uczta!

źródło: theromanfoodie.com

 

Redakcja
the authorRedakcja

Dodaj komentarz